Zeynep Sever Demirel’den seçim paylaşımı
![](https://haber-vezirkopru.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/zeynep-sever-demirelden-secim-paylasimi-4KVKYSpV.webp)
Fenerbahçe’nin en ünlü kalecisi Hatayspor’un teknik direktörü Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündem oldu. ,
![](https://haber-vezirkopru.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/zeynep-sever-demirelden-secim-paylasimi-0-FtKDrlF4.jpg)
6 Şubat’ta Hatay’da bulunan ve herkes gibi zor günler geçiren Sever, seçim öncesi bir paylaşım yaptı.
![](https://haber-vezirkopru.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/zeynep-sever-demirelden-secim-paylasimi-1-2frnWsSe.jpg)
“6 Şubat’a kadar”
“Burasını hep eğlence amaçlı kullanılan bir platform olarak gördüm (ki öyle), hiç ciddiye almadım, hep küçümsedim. 6 Şubat’a kadar. Buradan o kadar çok insana dokunup faydalanabildim ki ben bile oldum. şaşırdım.Yani bir kişiye dokunsam bile benim için.kârdır.Dil aşk, kalem barış olsun…”Niyetini uzun uzun paylaşan Zeynep Sever Demirel şunları söyledi:
![](https://haber-vezirkopru.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/zeynep-sever-demirelden-secim-paylasimi-2-wJt2mQCH.jpg)
“Kime oy vereceğinizi biliyorsunuz”
“Kime oy vereceğinizi biliyorsunuz. Benim gibi düşünmeyenlerden nefret etmeyeceğim. Siz de öyle. Hükümetler gelir geçer.”
![](https://haber-vezirkopru.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/zeynep-sever-demirelden-secim-paylasimi-3-I82aRJew.jpg)
![](https://haber-vezirkopru.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/zeynep-sever-demirelden-secim-paylasimi-4-NDILmO2p.jpg)
![](https://haber-vezirkopru.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/zeynep-sever-demirelden-secim-paylasimi-5-gl4BRNj2.jpg)