Haber

Gençlerbirliği’nden depremzedelere bedava kombine bilet

Gençlerbirliği Kulübü, “yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremden etkilenen vatandaşlara ücretsiz kombine bilet verileceğini duyurdu.

Gençlerbirliği Kulübü Basın Sözcüsü Savaş Çolakoğlu, Türkiye’nin büyük bir felaket yaşadığına dikkat çekerek, “Felaketin ardından sevdiklerimizi, akrabalarımızı, dostlarımızı, eşlerimizi, dostlarımızı kaybetmenin hüznünü hepimiz yaşarken, verilen mücadelenin hüznü içindeyiz. Depremden etkilenen vatandaşlarımızın zor şartlar altında yaşaması için depremzedelerimizin yaralarını, depremin olduğu ilk günden itibaren elimizden geldiğince maddi ve manevi olarak sarmaya çalıştık ve devam ediyoruz. böyle yap.” değerlendirmesini yaptı.

“Gençlerbirliği SporDepremzedelerimizin sosyal hayata yeniden uyum sağlamaları için kulüp olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız.” dedi.

“Depremden etkilenen 11 ilimizden Ankara’ya gelen tüm futbolseverleri Gençlerbirliği bayraklarıyla Eryaman Stadı’nda buluşmaya davet ediyoruz. Kalan iç saha maçlarımızda grubumuza destek olmak isteyen tüm depremzedelerimizin maça gelmesi yeterlidir. kimlik kartlarını Eryaman Stadı önündeki Passolig gişesine.Kombine bilet kendilerine ücretsiz olarak verilmektedir.11 farklı şehirden başkentimize gelip deneyen tüm kardeşlerimize yardımcı olmanız Gençlerbirliği camiası adına değerlidir. hayata tutunmak ve hayata tutunmak, sosyal hayata uyum sağlamak Gençlerbirliği camiası için değerlidir, çağrı yapıyoruz.”

haberduragan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu