Teknoloji

Twitter, Altın Fiyatını 1.000 Dolar Yapabilir

Birkaç ay önce hayatımıza giren Twitter Blue sayesinde, belirli bir ücret ödeyen (bireysel veya kurumsal fark etmeksizin) herkes, kullanıcı adının yanında görünen mavi tik’i satın alabiliyor.

İşletmeler ve şirketler ise mavi tikten farklı olarak hesap adının yanında altın onay tikini alırlar. Artık tartışıldığına göre, işletmelerin elde ettiği tek şey Twitter. Onay tiklerinin fiyatını biraz yükseltmek istiyor.

Altın kene aylık 1.000 dolara mal olabilir

İşletmeler şu anda Twitter Blue özelliklerinden yararlanmak için ayda 8 ABD doları ödüyor ve otomatik olarak işletme olarak onaylanıyor ve altın onay alıyor. Söylenti doğruysa, bundan sonra aylık 1000 dolar ödemeye başlayacaklar.

Bildirildiğine göre, 1000$ ödemek istemeyen şirketler altın keneyi kaybedecek ve herkesin 8$’a alabileceği mavi tik’e indirilecek. Ayrıca, Twitter’ın işletmeyle bağlantılı her hesaba rozet eklemeye yönelik aylık planları vardır. Ayrıca ekstra 50 $ fiyat eklemeyi düşünüyor.

Bu bilginin artık resmi olarak Twitter tarafından doğrulanmadığını tekrar belirtelim. Ancak olay şu ki, Elon Musk’ın son açıklamaları ve şirketin yaptığı açıklamalar… 12,5 milyar dolar borçBunu düşününce bu argüman biraz daha anlam kazanıyor ama her işletmeden 1.000$ almak pek akıllıca değil gibi.

beylikduzuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu