Renk

Işıkları oyunun renkleriyle senkronize etmek Philips Hue ile mümkün!

Yayıncıların ve fenomenlerin ilk tercihi Philips Hue akıllı aydınlatma sistemleri, oyun dünyasına yeni başlayanlar, oyun odalarını dekore edenler ve oyun dünyasına yeni heyecanlar katmak isteyenler için Ambiance Gamer Pack, Pro PC Gamer Pack ve Pro Console Garmer Pack’i yarattı. oyun dünyası

Philips Hue, konut aydınlatmasını akıllı hale getirerek kullanıcıların aydınlatmalarını uzaktan kontrol etmelerine, renk tonlarını ve parlaklığı ayarlamalarına ve hatta bunları oyun ve müzik gibi etkinliklere uyacak şekilde senkronize etmelerine olanak tanır. Philips Hue, bilgisayar oyunları dünyasında oldukça tartışmalı bir marka olarak öne çıkıyor. 

Philips Hue, renkli ışıklarla oyun deneyimini zenginleştirmek için kullanılabilecek akıllı aydınlatma sistemi olarak öne çıkıyor. Bu sistemin kişiselleştirme özelliği sayesinde renkli ışık ayarları ile oyun oynarken farklı renk, efekt ve modlar kullanarak oyun deneyimini daha keyifli hale getiriyor.

Philips Hue, oyun dünyasına yeni başlayanlar veya ilk oyun odasını dekore edenler için Ambiance Gamer Pack’i oluşturup oyuncuların beğenisine sunuyor.

Video oyunlarında Philips Hue ışıklarını kullanmak için bir Philips Hue Bridge’iniz ve uyumlu Hue ışıklarınız olmalıdır. Philips Hue dünyasının kalbi Hue Bridge’in yanı sıra Pro PC Gamer Pack’te bilgisayar ekranı ile uyumlu LED şerit ve LED tube ortam çalışmaları yer alıyor.  Ardından kullanıcılar, Hue Sync uygulamasını bilgisayara indirerek en sevdikleri oyunları oynamaya başlayabilirler.

Konsol oyunları, Philips Hue Bridge’in yanı sıra Sync Box’a da ihtiyaç duyar. Kullanıcılar, Pro Konsol Paketi satın aldıklarında Hue Bridge ve LED tube ile birlikte sahip olacakları Hue Sync Box sayesinde televizyonlarının renklerini Philips Hue ışıkları ile senkronize edebiliyor.

Philips Hue Oyuncu Paketleri Trendyol’da avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habertorul.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu