Haber

AK Parti Erzurum İl Başkanı Öz, milletvekili adaylığına aday olmak için görevinden istifa etti.

AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, bu yıl yapılacak genel seçimlerde milletvekili adayı adayı olmak için görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Öz, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti’nin sadece 2023’ü değil, 2053 ve 2071’i de hedef koyduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman milletin teveccühünü kazandığını belirten Öz, şöyle konuştu:

“Türkiye’nin yaklaşık 20 yıllık süreçte geçirdiği dönüşümü görmek herkese nasip olmayacak bir ayrıcalıktır. Milletimiz bu dönüşümün farkında olmasına rağmen Türkiye’nin güçlü devletini kabul edemeyenler içeride ve Cumhurbaşkanımıza karşı duruşlarını sürdürmektedir. Son 20 yılda yaptığı atılımlar sayesinde ülkemiz dünyanın en büyüğü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.Ülkemizin kendi imkanlarıyla hayata geçirdiği milli savunma sistemleri, yerli otomobili, emeği Mavi Vatan için milletimizin ve dostlarımızın takdirini kazanmış, düşmanlarımızın kaygılarını artırmıştır.Haberleşme, ulaşım, tarım, sanayi ve elektrik devrimleri ülkemizin alt yapı sorununu çözmüştür.

Öz, 2016 yılından bu yana büyük bir heyecanla yürüttüğü AK Parti Erzurum İl Başkanlığı görevinden, Genel Merkez onayı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da onayı ile milletvekili adayı olmak üzere istifa ettiğini belirterek, görevine son verildiğini ifade etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın görev süresi boyunca kendisine güvenen ve takviye kuvvetlerini esirgemeyen tüm milletvekili aday adayı olduğunu kaydetti. teşkilat liderlerine, parti yetkililerine, Erzurum milletvekillerine, büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarına, il ve ilçe teşkilatlarına, gençlik ve kadın kollarına teşekkür etti.

basiskele-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu